RV-3.33.3S/R6.4
MFR.Part #
RV-3.33.3S/R6.4
JLCPCB Part #
C6208006
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 2W 3.3V 3V~3.6V 6.4kV 600mA 70%~78% DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS