RSO-123.3SZ
Extended
MFR.Part #
RSO-123.3SZ
JLCPCB Part #
C7064656
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 3.3V 300mA 4.5V~18V 68%~70% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS