REC15-2412D/H3/M/X2
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC15-2412D/H3/M/X2
Description
-12V -40°C ~ 100°C (With Derating) 12V 15 W 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 3 kV 36V 6-DIP Module 625mA,625mA 86% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS