RSH2-3.33.3S/H2-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RSH2-3.33.3S/H2-R
JLCPCB Part #
C7302899
Package
SMD-7P,18.9x12.8mm
Description
1 2.8V~5.5V 2kV 3.3V 500mA 76% SMD-7P,18.9x12.8mm Isolated Power Modules ROHS