RSH2-3.33.3S/H3-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RSH2-3.33.3S/H3-R
JLCPCB Part #
C5878282
Package
SMD-7P,18.9x12.8mm
Description
1 1.65W 2.8V~5.5V 3.3V 3kV 500mA 76% SMD-7P,18.9x12.8mm Isolated Power Modules ROHS