RP-123.3D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP-123.3D/P
JLCPCB Part #
C7348451
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
10.8V~13.2V 152mA 2 3.3V 70% SIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS