RP-123.3S/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP-123.3S/P
JLCPCB Part #
C5889663
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.2mm 10.8V~13.2V 100kHz 100mVp-p 19.65mm 2200uF 3.3V 303mA 7.05mm 70% ±5% SIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS