RPMH15-0.5-CT
Extended
MFR.Part #
RPMH15-0.5-CT
JLCPCB Part #
C7060468
Package
BLGA-25
Description
1 15V 16.5V~65V 500mA 85% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS