RPA30-2415SAW-HC
MFR.Part #
RPA30-2415SAW-HC
JLCPCB Part #
C6417231
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 2A 30W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS