RPA30-2405SAW-HC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPA30-2405SAW-HC
JLCPCB Part #
C6417227
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 30W 5V 6A 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS