R15P23.3D
MFR.Part #
R15P23.3D
JLCPCB Part #
C6960213
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 2 2W 3.3V 300mA 6.4kV 70% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS