RP15-483.3SFW/P
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-483.3SFW/P
JLCPCB Part #
C6660870
Package
DIP-6
Description
-40°C ~ 65°C 1 1.6 kV 15 W 18V 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 3.3V 4.5A 6-DIP Module 75V 84% Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS