R12P15S/R8
MFR.Part #
R12P15S/R8
JLCPCB Part #
C6372907
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 66mA 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS