REC15-2405D/H3/M/X2
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC15-2405D/H3/M/X2
Description
-40°C ~ 100°C (With Derating) -5V 1.5A,1.5A 15 W 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 3 kV 36V 5V 6-DIP Module 83% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS