RP15-1205SA/N
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-1205SA/N
JLCPCB Part #
C5889293
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15W 3A 5V 86% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS