REC15E-483.3SZ/X2
MFR.Part #
REC15E-483.3SZ/X2
JLCPCB Part #
C6171986
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 13W 18V~75V 2kV 3.3V 4A 85% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS