RP15-4815DA
Extended
MFR.Part #
RP15-4815DA
JLCPCB Part #
C5733697
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 15V 15W 2 36V~75V 500mA 88% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS