RP12-4815DA
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP12-4815DA
JLCPCB Part #
C6196577
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12W 15V 2 36V~75V 400mA 88% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS