RP12-4812DA
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP12-4812DA
JLCPCB Part #
C5733474
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12V 12W 2 36V~75V 500mA 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS