REM5E-4824S/R10/A/X1
MFR.Part #
REM5E-4824S/R10/A/X1
Description
-40°C ~ 80°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 10 kV 208mA 24-DIP Module, 7 Leads 24V 36V 5 W 75V 85% CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP,UVLO Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS