RP10-4824SA/N-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4824SA/N-HC
JLCPCB Part #
C7058888
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 24V 36V~75V 416mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS