REC3.5-2415DRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-2415DRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C6379646
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 117mA 15V 18V~36V 2 3.5W 83% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS