R0.5D12-2412/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.5D12-2412/HP
JLCPCB Part #
C5716257
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 2 21.6V~26.4V 21mA 3kV 500mW 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS