R15P3.3D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P3.3D/P
JLCPCB Part #
C7333332
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 151mA 2 3.3V 70% SIP,19.7x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS