REC7.5-1212DRW/H3/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1212DRW/H3/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6380551
Package
DIP,32x20.3mm
Description
12V 2 312mA 3kV 7.5W 85% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS