RNM-153.3S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RNM-153.3S
JLCPCB Part #
C5864479
Package
DIP,8.3x8.3mm
Description
1 13.5V~16.5V 1W 1kV 3.3V 303mA 75% DIP,8.3x8.3mm Isolated Power Modules ROHS