RNM-053.3S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RNM-053.3S
JLCPCB Part #
C6982316
Package
DIP,8.3x8.3mm
Description
1 1W 1kV 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 75% DIP,8.3x8.3mm Isolated Power Modules ROHS