REM3.5E-0505S/R8/A
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REM3.5E-0505S/R8/A
JLCPCB Part #
C6380122
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5W 4.5V~9V 5V 700mA 76% 8kV DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS