JTE0648S15
MFR.Part #
JTE0648S15
JLCPCB Part #
C7212721
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 400mA 6W 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS