REC6-1205DRW/R10/C
Extended
MFR.Part #
REC6-1205DRW/R10/C
JLCPCB Part #
C5722473
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 2 500mA 5V 6W 80% 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS