REC6-0515SRW/R10/C
MFR.Part #
REC6-0515SRW/R10/C
JLCPCB Part #
C7338017
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 15V 333mA 4.5V~9V 6W 83% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS