REC6-0515DRW/R10/C
MFR.Part #
REC6-0515DRW/R10/C
JLCPCB Part #
C5867959
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 15V 167mA 2 4.5V~9V 6W 80% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS