REC6-0515SRW/R10/A
MFR.Part #
REC6-0515SRW/R10/A
JLCPCB Part #
C5867963
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 15V 333mA 4.5V~9V 6W 83% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS