REC6-0515DRW/R10/A
MFR.Part #
REC6-0515DRW/R10/A
JLCPCB Part #
C6172148
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 15V 167mA 2 4.5V~9V 6W 80% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS