REC5-123.3SRW/H6/A
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H6/A
JLCPCB Part #
C7338556
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 5W 6kV 77% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS