RP12-2412DA/SMD
Extended
MFR.Part #
RP12-2412DA/SMD
JLCPCB Part #
C5865003
Package
SMD-18P,32x20.3mm
Description
1.6kV 12V 12W 18V~36V 2 500mA 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection SMD-18P,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS