REC5-123.3SRW/H2/A
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H2/A
JLCPCB Part #
C5847145
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 5W 77% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS