R1S8-243.3/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1S8-243.3/P
JLCPCB Part #
C5854157
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 1W 1kV 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 75% SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS