REC3.5-2405SRW/R10/C/X1
MFR.Part #
REC3.5-2405SRW/R10/C/X1
JLCPCB Part #
C6172594
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 18V~36V 3.5W 5V 700mA 81% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS