REC3.5-0509SRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-0509SRW/R8/A
JLCPCB Part #
C5864916
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.5W 388mA 4.5V~9V 80% 8kV 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS