REC3-243.3SRW/H4/C
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC3-243.3SRW/H4/C
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 18V 24-DIP module, 9 leads 3 W 3.3V 36V 4 kV 76% 900mA ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS