R12P3.3S/P/X2/R8
MFR.Part #
R12P3.3S/P/X2/R8
JLCPCB Part #
C5841777
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 3.3V 303mA 80% 8kV SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS