REC3-053.3SRW/H/B
MFR.Part #
REC3-053.3SRW/H/B
JLCPCB Part #
C7042821
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.6kV 3.3V 3W 4.5V~9V 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS