REC5-053.3SRW/H/B
MFR.Part #
REC5-053.3SRW/H/B
JLCPCB Part #
C5722772
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.6kV 1A 3.3V 4.5V~9V 5W DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS