REC3-483.3SRW/H/B
MFR.Part #
REC3-483.3SRW/H/B
JLCPCB Part #
C7042652
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.6kV 3.3V 36V~72V 3W 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS