REC20-2415D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC20-2415D
JLCPCB Part #
C7277546
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.6kV 15V 18V~36V 2 20W 670mA 89.5% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS