R15P09D/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P09D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C6164173
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 1W 2 55mA 6.4kV 82% 9V SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS