REC15-243.4SZ/H2/M
MFR.Part #
REC15-243.4SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C5864664
Package
DIP-6
Description
1 15W 2kV 3.4V 3A 85% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS