REC15-483.4SZ/H2/M
MFR.Part #
REC15-483.4SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C5864677
Package
DIP-6
Description
1 15W 18V~75V 2kV 3.4V 3A 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS