REC10-4815DZ/H3/M
MFR.Part #
REC10-4815DZ/H3/M
JLCPCB Part #
C5864619
Package
DIP-24
Description
10W 15V 18V~75V 2 333mA 3kV 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP-24 Isolated Power Modules ROHS